Duże pojemniki plastikowe – transport i magazynowanie

duże skrzynie plastikoweNiezwykle przydatnym i praktycznym nośnikiem logistycznym w magazynach, halach produkcyjnych czy sklepach, są duże pojemniki plastikowe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wielką zaletą dużych skrzyń z plastiku, jest możliwość ich sztaplowania, czyli nakładania jednej skrzyni na drugą, dzięki czemu zaoszczędzimy dużo miejsca w magazynie. Konstrukcja plastikowych pojemników, zwanych również big boxami lub skrzyniopaletami, umożliwia łatwe utrzymanie higieny i czystości – jest to bardzo ważny czynnik w wielu gałęziach przemysłu (np. rolniczym, czy spożywczym).

Wynajem w okresie zwiększonej produkcji idealnym rozwiązaniem?

Popularnym serwisem w branży logistycznej, staje się wynajem produktów i nośników logistycznych. Jeśli nasza firma tymczasowo zwiększa rozmiary własnej produkcji, lub potrzebujemy magazynować więcej produktów w danym okresie, z pomocą przychodzi wynajem pojemników plastikowych. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy się martwić o zalegający, niepotrzebny po zakończonym sezonie sprzęt logistyczny – wszystkie produkty możemy wynająć na dokładnie określony przez nas czas.

Optymalizacja kosztów transportu – dobór odpowiednich produktów

składana skrzyniopaletaDla każdej firmy ważnym czynnikiem w optymalizacji procesu transportu, jak i samych kosztów przewozu, jest odpowiedni dobór produktów logistycznych, za pomocą których transportujemy nasze produkty. W przypadku wykorzystania w przewozie skrzyniopalet, warto zainwestować w składaną wersją dużego pojemnika plastikowego. Z uwagi na unikalną konstrukcję takiego pojemnika, jesteśmy w stanie zmniejszyć jego objętość w transporcie powrotnym (po wypakowaniu) o ponad 70%! Skrzynie paletowe są wykonane z trwałego plastiku, który zapewnia ich długoletnią żywotność, oraz pracę w ciężkich warunkach.